Harmonie domova

Harmonický domov


Věříme, že ve dvou se to lépe táhne nejen v osobním životě, ale i v práci. Jsme dvě zkušené a sehrané návrhářky, které tvoří vaše harmonické domovy. Dáša připravuje návrhy interiérů a následně zkoordinuje i jejich realizaci. Eva je specialistka na exteriéry, od návrhů až po realizaci zahrad a teras.  Pro vás to znamená jediné, společně pro vás dokážeme vytvořit rodinný dům i byt s velkou či menší terasou, který odráží váš osobní styl v souladu s funkčností a designem.

 

Sledujeme nejnovější trendy v bydlení a zahradní architektuře. Naší srdcovou záležitostí jsou interiéry a exteriéry s tématem přírody. Milujeme dřevo, kámen, korek. Preferujeme světlé barvy v teplých tónech, které jsou nadčasové a rozsvítí každý prostor.
Věříme, že nejkrásnější domov není jen luxusní vybavení a drahé matriály. Jde hlavně o chvíle strávené s blízkými, osobní spokojenost v příjemném prostředí, které vás provází každým dnem.

 

Věříme, že to co nás obklopuje každý den, působí na naše zdraví a psychiku. Proto jsou tu odborníci, kteří při zařizování nového domova konzultují vaše představy a požadavky dříve, než začnete realizovat své nové bydlení.

Věříme, že to co nás obklopuje každý den, působí na naše zdraví a psychiku. Proto jsou tu odborníci, kteří při zařizování nového domova konzultují vaše představy a požadavky dříve, než začnete realizovat své nové bydlení.

5 PRAVD DÁŠI A EVY:

       - Tvoříme harmonické domovy, které s vámi žijí uvnitř i venku.
       - Máme vždy dobré nápady, které umíme dotáhnou do konce.
       - Navrhujeme vkusný a střídmý design, který vychází z vaší osobnosti.
       - Umíme zajistit realizaci, která vám ušetří čas i peníze.
       - Máme poradenství a servis, který vždy vychází z vašich přání.

Dáša

       - Znamení střelce s osobním číslem 2, element země, jin
       - Trpělivý a oddaný člověk, který má poslání pomáhat především ostatním.
       - Věčná optimistka, která ví, že po pádu přichází vzestup.
       - Speciální dovednost? Být ve správnou dobu na správném místě.
       - Oblíbená barva: šedá, žlutá, béžová a krémová

Motto: Harmonie je důležitá nejen v interiéru, ale i v hlavě.

Co dělám:
Konzultace s novými klienty, tvorba konceptů a stylů šitých na míru, řešení nábytku na míru a veselé poličky, cenové nabídky a koordinace zakázek, 3D a 2D návrhy, někdy mě uvidíte i na štaflích při tapetování a montáží doplňků.

Eva

       - Znamení býka s osobním číslem 3, element dřevo, trigram Zen, jang
       - Otevřený a poctivý člověk, který bere lidi takové, jací jsou.
       - Speciální dovednost? Zachovat si nadhled a optimismus.
       - Oblíbená barva: zelená, oranžová, žlutá

Motto: Harmonický domov léčí tělo i duši.

Co dělám:
3D a 2D návrhy, tvorba konceptů a stylů šitých na míru každému klientovi, technické podklady pro řemeslné práce, návrh vhodné dispozice uspořádání zóny grilu či ohniště, vodní plochy, okrasných stromů a keřů, užitkové zahrady pro bylinky nebo zeleninu, skalky. Někdy mě uvidíte i v montérkách při realizaci zahrad.

 

Eva Brátová

odborné návrhy a realizace zahrad
pro Trutnov a okolí

  603 195 476

Eva Brátová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace