Odborné poradenství a konzultace

Každý chce mít krásné rostliny, zdravou zahradu a pěkný trávník. Ale příroda, či jiné vlivy, nám takovou radost nedopřejí tak snadno. Správná péče o rostliny, zahrady a celé sadovnické úpravy vyžaduje velké množství znalostí a zkušeností. I v případě, že je zahradničení Vaším velkým koníčkem, může se stát, že si v určité fázi nebudete vědět rady. Proto našim zákazníkům nabízíme odborné profesionální poradenství a pomoc při řešení jejich problémů s rostlinami, plevely, škůdci, chorobami, nesprávným hnojením a podobně.

Proč se obrátit právě na mě?

Tomuto oboru se věnuji již 20 let, během kterých jsem nasbírala cenně vědomosti a praxi. Nejvíce profesních zkušeností jsem získala nejen při pěstování rostlin v okrasné školce, kde jsem se dopodrobna seznámila s tím, co která rostlina potřebuje, jakými nemocemi trpí, kteří parazité ji oslabují a zjistila jsem, jak jí nejlépe pomoci.

Ceník poradenství

Odborné poradenství - cena za každou započatou hodinu ... 850 Kč + 21% DPH

 

 

 

 

 

Eva Brátová

odborné návrhy a realizace zahrad
pro Trutnov a okolí

  603 195 476

Eva Brátová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace