Závlahové systémy Gardena

S automatickou závlahou může být zalévání velmi snadné

Společnost GARDENA nabízí ten pravý zavlažovací systém s možností různého využití: zavlažování trávníků a přesné zalévání květinových záhonů, živých plotů a truhlíků na vašem balkóně a na verandě – to vše provede automaticky, kdykoli budete potřebovat.

Automatická závlaha je cesta k perfektnímu trávníku

Systém GARDENA Sprinklersystem je kompletní sortiment výsuvných zavlažovačů, komponentů a startovacích sad. Systém je ideálním řešením pro ty, kteří nemají čas na ruční zavlažováni nebo si pouze chtějí užít více volného času. Jedná se o nenápadné výsuvné zavlažovače umístěné pod zemí, které zajistí po vysunutí účinné a rovnoměrné zavlažení vašeho trávníku. Po skončení práce se zasunou zpět pod zem. 

Výhody automatického zavlažování

Pro úsporu vody připojte čidlo půdní vlhkosti nebo deště k řízení zavlažování, aby se zamezilo automatickému zavlažování, když je půda dostatečně vlhká, a přerušilo zavlažování, když začne pršet. Šetří vodu a zavlažuje zahradu, pouze když je potřeba.

Eva Brátová

odborné návrhy a realizace zahrad
pro Trutnov a okolí

  603 195 476

Eva Brátová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace